دپارتمان آموزش و وبینار هلیکس

ما بر این باوریم که حوزه تشخیص، توانبخشی و درمان نیازمند یادگیری مستمر است؛ بنابراین برای افزایش قابلیت‌های درمانی همکاران متخصص با برگزاری کارگاه، وبینار، سمینار، پنل و نشر مقالات به روز درمانی خدمات آموزشی نوین و استاندارد ارائه می‌کنیم.

دپارتمان محصولات، فروش و بازاریابی هلیکس

در این دپارتمان، مجموعه ای افراد متخصص به علم شنوایی شناسی، دانش فنی و رایانه ، سخت افزار و نرم افزار، پشتیبانی و شتابدهنده از دانشگاه های علوم پزشکی و فنی درصدد رفع نیاز های تشخیصی، توانبخشی و درمانی همکاران میباشند.

به استارتاپ هلیکس خوش آمدید!

هلیکس به عنوان اولین استارتاپ تخصصی رشته شنوایی شناسی ، مجموعه‌ای متخصص‌محور و متعهد به راه‌کار آفرینی‌های پایدار، پیوسته و هدفمند در سه حوزه “آموزش” ، “تجهیزات” و “توانبخشی و درمان”   است.

مجموعه جوان و خلاق هلیکس ارزش و اولویت خویش را ارائه خدمات آموزشی و تولید تجهیزات  با کیفیت بالا، موثر، نوین و بر اساس استانداردهای بین‌المللی به شما می‌داند.

هلیکس بر گرفته از بدنه دانشگاهی جامعه شنوایی شناسی ایران و حاصل خلاقیت و ایده تعدادی از دانشجویان شنوایی شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران شکل گرفته و با  تکیه بر توانایی و اشتیاق دانش‌آموختگان و اساتید بهترین دانشگاه‌های کشور در جهت کمک به توانمندسازی سلامت جامعه و در نتیجه ارائه مطلوب‌ترین خدمات به جامعه توانبخشی ایران میباشد.